Farkındalık Günlerinin İlki Gerçekleştirildi

6.3.2018 - Bu Yazı 1240 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Farkındalık Günlerinin İlki Gerçekleştirildi

 Düzce Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi tarafından düzenlenen “Farkındalık Günleri”nin ilki, Yrd. Doç. Dr. Serpil Uğraş’ın ‘Bakteriyal Mikrobiyota ve Önemi’ konulu sunumuyla başladı.

 Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanlık Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen programa, Fakülte Dekanı Prof. Dr. Sevcan Öztemiz ile birlikte öğretim elemanları katıldı.

Mikroorganizmaların yaşamın ayrılmaz birer parçası olduğunu ifade eden Yrd. Doç. Dr. Serpil Uğraş, mikrobiyotanın canlı yaşamında ne denli önemli olduğu konusunda genel bilgiler vererek yaptığı bilimsel çalışmaları katılımcılarla paylaştı. Yoğun ilgi gören sunumun ardından konu ile ilgili ileride yapılabilecek ortak çalışmalar değerlendirildi.

Tüm akademisyenler ve öğrencilerin katılabileceği “Farkındalık Günleri”, Düzce Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi bünyesinde devam edecek.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive