DÜZDE ÜNİVERSİTESİ’NDEN DESTEK YÜRÜYÜŞÜ

2.03.2020 - Bu Yazı 2806 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

DÜZDE ÜNİVERSİTESİ’NDEN DESTEK YÜRÜYÜŞÜ

  Düzce Üniversitesi, Türkiye Silahlı Kuvvetleri’nin PKK, PYD, DAEŞ gibi terörist unsurları yok etmek ve Suriye halkını baskı ve zulümden kurtarmak için başlattığı “Bahar Kalkanı Harekatı” na destek amaçlı yürüyüş düzenleyecek.

 Düzce Üniversite’si Suriye’de yaşanan saldırı ve Şehit olaylarının ardından başlatılan “Bahar Kalkanı Harekatı” na destek amaçlı yürüyüş düzenleyeceğini bildirdi. Yapılan açıklamada şu ifadeler yer verildi: “Türk Silahlı Kuvvetleri; PKK,PYD,DAEŞ gibi terör unsurlarını yok etmek ve Suriye halkını rejim baskısından kurtarmak , Ülkemizin ve Suriye’nin toprak bütünlüğünü korumak ve sınır güvenliğini sağlamak amacıyla Suriye’nin İdlib Bölgesine “Bahar Kalkanı Harekatı” nı başlatmıştır.

Ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve güvenliği için kahramanca savaşarak Suriye2de şehit düşen askerlerimize saygı, Bahar Kalkanı Harekatı’na destek ve şanı bayrağımıza bağımlılığımızı göstermek amacıyla Düzce Üniversitesi olarak 03 Mart Salı Günü saat 12.30’da Rektörlük önünde “ASKERİMİZE DESTEK BAYRAĞIMIZA SELAM” yürüyüşü düzenlenecektir.”

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive