Çalışınca oluyor…

12.11.2015 - Bu Yazı 3697 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Çalışınca oluyor…

Uzun yıllardır çözüm bekleyen ve yapımı tamamlanamayan Gümüşova Sanayi Bölgesi ana hattında sıcak asfalt çalışması başlatıldı.

Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Azap, seçim öncesi verdiği sözleri bir bir yerine getiriyor. Uzun yıllar çözüm bekleyen sanayi yoluna el atan Başkan Azap, asfalt çalışmasına başlana yol için “ Söz verdik yaptık” dedi.  Sanayi Bölgesine ağır tonajlı araçların daha rahat giriş çıkış yapmalarını sağlamak amacı ile başlatılan çalışmalar tüm hızı ile devam ediyor. Geçtiğimiz gün asfalt çalışmalarını Meclis üyeleri ile birlikte inceleyen Belediye Başkanı Ahmet Azap başlatılan çalışmalarla ilgili olarak açıklama yapan "Söz verdik yaptık" dedi. Azap; "İlçemizin uzun yıllardır çözüm bekleyen ve yapımı tamamlanamayan sanayi bölgemizin ana hattının 3 km'lik sıcak asfalt çalışması başlatıldı. Sanayicilerimizden sık sık yol ile ilgili talep alıyorduk, seçim öncesi de bu konuda söz vermiştik. Şimdi de sözümüzü yerine getirmenin sevincini yaşıyoruz. Eş zamanlı olarak diğer mahallelerde ve dalçık üzerinde de Belediyemizin çalışmaları devam ediyor. İlçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  
...
  
...
  
...
  
Çalışınca oluyor…
Uzun yıllardır çözüm bekleyen ve yapımı tamamlanamayan Gümüşova Sanayi Bölgesi ana hattında sıcak as...
  
...
  
...
  
...