Bunun İçin mi Oy İstediniz?

6.04.2020 - Bu Yazı 715 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Bunun İçin mi Oy İstediniz?

 Tüm Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan korona virüs nedeniyle topyekün mücadele başladı. Gümüşova İlçe Milli Eğitim Müdürü Ersoy GÜndoğdu'nun koordinasyonunda GÜmüşova BİST Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmenleri siper maske üretti. Gümüşova Belediyesinin sınıfta kaldığı korona virüs mücadelesinde, iş milli eğitim Müdürlüğüne düştü.

 

Dünyayı ve Ülkemizin canla başla savaştığı korona virüs karşısında topyekün mücadele sürüyor. Son haftalarda özellikle okullarda üretilmeye başlanan siper maskeler büyük rağbet görüyor. Gümüşova İlçe Milli Eğitim Müdürü Ersoy Gündoğlu'nun koordinasyonunda yürütülen çalışmalar takdir gördü. Gümüşova BİST Anadolu İmam HAtip Lisesi idare ve öğretmenleri, ilçe milli eğitim müdürlüğü ve diğer eğitim kurum amirlerinin de desteği ile üretilen siper maskeler, Gümüşova İlçe hastanesi başta olmak üzere, İlçe emniyet Müdürlüğü, Gümüşova Kaymakamlığı v eGümüşova Belediye çalışanlarına hediye edildi.

BELEDİYE SUYU BİLE HALLEDEMEZKEN...

Gümüşova Belediyesi dezenfektasyon çalışmalarında sınfta kaldı. Pandemi durumundayken bile çeşmelerden çamurlu su akarken Gümüşova belediyesinin bu konuyu yeterince ciddiye almadığı iddia ediliyor. Bir çok ilçede maske üretimi yapılırken, maske üretemeyenlerin ise satın alıp halka dağıttı bu dönemde,  Gümüşova Belediyesi öğretmenlerin ürettiği maskeleri kullanıyor.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive