Saniye İçinde Yönlendiriliceksiniz

Seçkin Çalıştaya Katıldı

14.01.2020 - Bu Yazı 462 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

Seçkin Çalıştaya Katıldı

 Düzcespor Yönetim Kurulu Üye ve Başkan Vekili Erkan Seçkin, Spor Bakanın da katıldığı ve ilk kez gerçekleştirilen Sporun Gelişmesi ve Geliştirilmesi konulu çalıştayına katıldı. Seçkin toplantıda, TFF Başkanı Nihat Özdemir, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Milli Takım Antrenörü Şenol Güneş, Eski Futbolcu Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı ile görüştü.

 

Düzcespor Yönetim Kurulu Üye ve Başkan Vekili Erkan Seçkin, Spor Bakanın da katıldığı ve ilk kez gerçekleştirilen Sporun Gelişmesi ve Geliştirilmesi konulu çalıştayına katıldı. Seçkin toplantıda, TFF Başkanı Nihat Özdemir, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Milli Takım Antrenörü Şenol Güneş, Eski Futbolcu Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun açılış ve kapanış konuşmalarını yaptığı, bir çok spor kulübü başkanları, yöneticileri, spor adamları ve bürokratların katıldığı “Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı”, 13-17 Ocak 2020 tarihlerinde Ankara’da başladı.

Bu toplantıya ise Düzcespor kulübü adına Düzcespor yöneticisi ve Başkan Vekili, Erkan Seçkin katıldı. Çalıştaya katılan Başkan Vekili Erkan Seçkin, konu ile ilgili olarak çalıştayda söz sahibi olacak.

5 gün süreyle Ankara’da devam edecek olan “Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı”na katılan Düzcespor Yöneticisi ve Başkan Vekili Erkan Seçkin, burada birçok spor adamıyla fikir alışverişinde bulunacak ve Düzcespor’a bu çalıştaydan hangi projeleri alabileceğine karar vererek Düzcespor Yönetim Kuruluna sunacak.

5 gün süreyle yapılacak olan çalıştayın gerçekleştirilen ilk gününde katılım oldukça faydalı geçti. Bu çalıştayda spor kulüpleri ve federasyonlarının yapısal sorunları, gelecek stratejileri 5 gün boyunca tartışılacak ve yapılan bu çalıştayda Gençlik ve Spor Bakanlığı, kulüplerin ve federasyonların mevcut sorunlarının çözüm önerilerini tek tek dinleyecek.

Yapılan bu çalıştayda spor kulüplerinin nasıl kalkındırılacağı, nasıl geliştirileceği, finansal boyutlarda nasıl ilerleme yapılacağı, alt yapılarda ilerlemenin nasıl olacağı, tesisleşmenin nasıl gerçekleştirileceği gibi birçok konu hakkında spor adamlarıyla birlikte fikir alışverişinde bulunulacak.

İlk gün düzenlenen çalıştayda söz alana Altınorduspor ve Fenerbahçe spor kulüplerinin yapmış olduğu sunumlar ile devam etti. Yapılan bu sunumlarda Altınorduspor Kulübünün borçsuz olarak ilerlemesinin nasıl olduğunu tüm spor kamuoyu ile paylaşmasının ardından bu kez kürsüye Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç çıktı ve kulübü ile ilgili olarak yapmış ve yapacakları oldukları projelerini yapılan çalıştayda spor kamuoyu ile paylaştı.

Başkan Özdemir ’den Düzcespor’a Mesaj Var             

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca düzenlenen ve Türk Sporunun mevcut sorunlarının ve çözüm önerilerinin ele alındığı çalıştayda, bulunan Düzcespor Kulüp Yöneticisi Erkan Seçkin, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ile bir araya geldi.

“Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı” na katılan Düzcespor Yöneticisi Erkan Seçkin, burada Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir’le görüşerek fikir alışverişinde bulundu.

TFF Başkanı Nihat Özdemir’e Düzcespor’un şuan da ki mevcut planlamada izleyeceği yol hakkında da ve bilgi veren Kulüp Yöneticisi Erkan Seçkin, Başkan Özdemir’e göreve gelen yeni yönetimimiz hakkında bilgiler verirken kulübümüzün mali açıdan da izleyeceği yol hakkında da bilgiler verdi.

TFF Başkanı Nihat Özdemir, Düzcespor Yöneticisi Erkan Seçkin ile yaptığı istişaresinin ardından konuşmasında; “Düzcespor’un seçilen yeni yönetimine ve başlayan ikinci yarıda Düzcespor’a başarılar diliyorum. Türk sporunda Düzce’nin yerini herkes bilmektedir ve bizler de bilmekteyiz. İnşallah başarılarının devamını canı gönülden ve yürekten diliyorum ve selamlarımı iletiyorum” dedi.

Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı ‘nda bulunan Düzcespor Yöneticisi Erkan Seçkin, burada bir çok spor adamıyla birlikte Düzcespor adına fikir alışverişinde bulunarak takımımıza faydalı bilgilerle geri dönecek.

GS Başkanından Düzcespor Mesajı

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca düzenlenen ve Türk Sporunun mevcut sorunlarının ve çözüm önerilerinin ele alındığı çalıştayda, bulunan Kulüp Düzcespor yöneticisi ve Başkan Vekili Erkan Seçkin, Galatasaray Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz ile bir araya geldi.

“Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı” na katılan Yöneticimiz ve Başkan Vekilimiz Erkan Seçkin, burada Galatasaray Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz’le görüşerek fikir alışverişinde bulundu.

Galatasaray Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz’ takımımızın şuan da ki mevcut bulunduğu yeri, DÜzcespor ile ilgili bilgi veren Kulüp Yöneticisi ve Başkan Vekili Erkan Seçkin, Başkan Cengiz’e göreve gelen yeni yönetim hakkında bilgiler verirken kulübün mali açıdan da izleyeceği yol hakkında da bilgiler verdi.

Galatasaray Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz,  Başkan Vekili Erkan Seçkin ile yapmış olduğu istişaresinin ardından yapmış olduğu konuşmasında; “Düzcepsor’umuza candan başarılar diliyorum. Düzce’miz bir tane ve başarılarının devamını ve daim olmasını istiypruz. Yeni yönetimimize de ve Başkan Vekilimize de candan gönüller diliyoruz. Bütün Düzce halkına da sevgi ve selamlarımı iletiyorum” dedi.

Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı ‘nda bulunan Yöneticimiz ve Başkan Vekilimiz Erkan Seçkin, burada bir çok spor adamıyla birlikte Düzcespor adına fikir alışverişinde bulunarak takımımıza faydalı bilgilerle geri dönecek.

Emlak8

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive