HALKA 4,5 YILIN HESABINI VERDİ

17.11.2018 - Bu Yazı 2274 Kez Okundu.
Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0

HALKA 4,5 YILIN HESABINI VERDİ

 Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar, ilçe halkına brifing verdi. 4,5 yıldır yaptığı hizmetleri anlatan Bayraktar, tamamlanan ve yapımı süren projeleri Kaynaşlı halkı ile Paylaştı. “ Başarı varsa sizin eserinizdir, başarısızlık varsa biz sahipleniriz” dedi.

Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar, 4,5 yıllık görev süresince yaptığı hizmetleri halka anlattı. Kaynaşlı Kızılay Toplum merkezinde gerçekleşen toplantıya eski belediye başkanlarından 5 dönem belediye başkanlığı yapan, onursal başkan Osman Demirci, yine eski başkanlardan Yeşilay Kaynaşlı Şube Başkanı İsmail Korkmaz, belediye başkan adayları, meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

4 ANA BAŞLIKTA TOPLADIK

Konuşmasına sessizlik şiiri ile başlayan Başkan Bayraktar, “ biz de başarı yoktur, nasip ve takdir vardır” diyerek, göreve geldiği gün, Kaynaşlı’da neler yapabileceklerini 4 ana başlıkta topladıklarını söyledi. İmar, sosyal alan, sanayi ve turizm alanlarında neler katabiliriz düşüncesi ile yola çıktığını dile getirdi.” Başarı varsa sizlerin, başarısızlık varsa bizlerin eseridir” dedi.

4,5 SENE İÇERİSİNDE 34 BİN 750 METRE ASFALTLAMA YAPTIK

Yol Açma çalışmaları ile işe başladıklarını söyleyen Başkan Bayraktar, “ Yaklaşık 4,5 yıl içinde 12 km yol açtık. 16 km yol genişlemesi yaptık. Yaklaşık 4,5 sene içerisinde 34 bin 750 metre asfaltlama yaptık. Meydan, sosyal tesis ve yeni belediye binası ile birlikte ihaleleri gerçekleşti, önümüzdeki günlerde 15 km daha asfalt atımı gerçekleştireceğiz. Toplamda 50 km asfalt çalışması yapacağız.” Dedi.

DEVAM EDEN PROJELERİ ANLATTI

Dere ıslah çalışmaları , mezarlık düzenlemeleri, doğalgaz çalışmalarından da söz eden Başkan Bayraktar, merkez yeni cami şadırvanını boşaltarak hamam yapılacağını dile getirdi. Eğitim alanında, tüm ilçeye hitap edecek anaokulu çalışmalarının devam ettiğini, gelecek eğitim öğretim döneminde hizmete açılacağını söyleyen Bayraktar, bölgede bulunmayan ve içinde, lisesi, ortaokulu, sosyal tesisi, yurdu, uygulama camisi  olan imam hatip kampüsünü de ilçeye kazandıracaklarını belirtti.

ESNAFIN SERZENİŞİ ORTADAN KALKACAK

Bayraktar, Otoban köprülü kavşakta çalışmaların Şubat ayında biteceğini söyledi. Bayraktar, “ Otoban çıkışında Rahmetli Turgut Özal’ın hayaliydi, bunu gerçekleştirdik. Geçen sene ramazan ayında açılacaktı, Şu anda ikinci ayağın üzerindeki enerji hatlarının indirilmesi sorun oldu. Geçen hafta gerek bölge müdürümüz gerek valimizle yaptığımız toplantıda, enerji hattının yer altına alınması projesi yıl başına kadar tamamlanacak ve ardından da ilgili müteahhitte , herhangi bir sorun yok, bıraktı, kaçtı yok, şubat ayı içinde kavşağın açılması sağlanacak. Bolu Dağı esnafının da serzenişi ortadan kalkacak diye düşünüyorum.” Şeklinde konuştu.

YENİ PROJELERİNİ PAYLAŞTI

Devam eden projelerini de anlatan Bayraktar, ilçe stadı, mahallelerdeki park yapımı, Asar Deresi projesinin yanı sıra tüm Türkiye’deki gençlere hizmet edecek  Yaylagöl gençlik kampı projesinde nisan ayında tesisi çalışmalarının tamamlanacağını bildirdi. Kanal Kaynaşlı projesinin ise 2019 yılının 4. ayında teslim edileceğini ifade etti. Başkan Bayraktar çok amaçlı kültür merkezinin de ilçedeki eski sağlık ocağı yerine yapılacağını, önümüzdeki sene inşaatın başlayacağını dile getirdi.

Facebook Yorumları

0 0
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER GAZETESİ veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  
YANMAZ, HALKA SORUYOR
YANMAZ, HALKA SORUYOR...
  
TSO BİRİNCİ YILINI TAMAMLADI
TSO BİRİNCİ YILINI TAMAMLADI...
  
YILIN HEKİMİNDE DÜZCE DE VAR
14 Mart Tıp Bayramının 100. yılı anısına Ankara’da düzenlenen Yılın Hekimi Ödül Törenine Sa...
  
Kredi Alacakları 9 Yılın Zirvesinde
Kredi Alacakları 9 Yılın Zirvesinde...
  
2017 Yılında Düzce'de 5 bin 238 Bebek Doğdu
2017 Yılında Düzce'de 5 bin 238 Bebek Doğdu...
  
45 mahalleyi ziyaret etti
45 mahalleyi ziyaret etti...
  
Eczacı kalfalığından yılın işadamlığına uzanan baş döndürücü yükselişin öyküsü, İbrahim Kural...
Eczacı kalfalığından yılın işadamlığına uzanan baş döndürücü yükselişin öyküsü, İbrahim Kural......
  
2019 YILINDA 121 GÜN TATİL YAPACAĞIZ
2019 YILINDA 121 GÜN TATİL YAPACAĞIZ...
  
Düzce'de yılın ilk bebeği "Ömer Asaf"
Düzce'de yılın ilk bebeği "Ömer Asaf"...
  
Ekonomik büyümede sert düşüş, yükselen enflasyon ve işsizlik… Türk ekonomisi "kriz" yılına giriyor
Yeni yıla girmeye sayılı günler kala Türkiye’de siyasetin gündemini 31 Mart’ta gerçekle...
  
KHK'lı ve atanmayan doktorların 450 gün sonra çalışabilmesini öngören yasa resmileşti
KHK'lı ve atanmayan doktorların 450 gün sonra çalışabilmesini öngören yasa resmileşti...
  
HALKA 4,5 YILIN HESABINI VERDİ
HALKA 4,5 YILIN HESABINI VERDİ...
  
SATILAN FINDIK GEÇEN YILIN ANCAK ÜÇTE BİRİ
SATILAN FINDIK GEÇEN YILIN ANCAK ÜÇTE BİRİ...
  
AZMİMİLLİ OKULUNUN YAPIMINA EĞİTİM ÖĞRETİM YILININ SONUNDA BAŞLANACAK
AZMİMİLLİ OKULUNUN YAPIMINA EĞİTİM ÖĞRETİM YILININ SONUNDA BAŞLANACAK ...
  
Fatura halka kesildi...
Döviz kurlarındaki artışın faturası ay sonunu kıt kanat getiren halka kesildi…...
  
...EN ÇOK OKUNANLAR
Emlak8.Net