“okurlarımızın ziyaretçi defterine bıraktığı yorumlar... ”

  - " Selahaddin Eyyubi'nin Çocukları: Suriye Kürtleri
 george yuzbasi
 selahaddin eyyubi nin kurt olduguna dair bana bir belge varsa gosterin o hikayeden ibaret SELAHADDIN EYYUBININ kardesinin ADI BORU dur boru kazak ve uygur turk cesinde BIZIM TURKIYEDE BOZKURT DEDIGIMIZ semboldur selahaddin eyyubinin ailesinin kurtlerle akrabaligi halasinin bir kurt beyiyle evlenmesinden ibarettir kimse kimseyi kandirmasin
 21.4.2018 - 18:20:24

 sibel keleş
 Bu sitede benim bilgim ve rızam dahilinde bir fotoğrafım bulunmakta VE KİŞİSEL HAKLARIMIN İHLALİ SÖZ KONUSU site yetkilinin mail ile iletişime geçip ilgili fotoğrafın kaldırılmasını rica ediyorum. Aksi taktirde yasal süreç başlatacağım.
 29.3.2018 - 22:02:58

  - " 20 yıllık araca hurda indirimiHaberine...
 burak
 Dünyadaki herhangi bir finansal çöküşten dolayı paranızı para için satma fırsatını mı arıyorsunuz ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz, o zaman bugün bizimle iletişime geçin ve Böbrekleriniz için size iyi bir miktar sunacağız. Adım (DR Burak) Bize e-posta gönder (burakguvener606@gmail.com)
 21.3.2018 - 16:14:55

  - " Yeryüzünün İlk Kavmi Kürtler ve Konuşulan İlk Dili Kürtçe
 kamil küçüközdemir
 yıl olmuş 2018 şuan bile dil sayılmayan bir şeyi dünyanın il ve ana dili yapmışlarya gülmemek zor demekki ordaki kiliseleride yapanlar ve tapanlar dogrumu ne cahil yazar ve gazeteciler varki bu kadar çok şaçmalıyorlar koça googlede arat bir tane daha böyle yazı bulamassın nerdeyse tögbe haşa Allah cc da peygamberimizle bu dilde konuştu diyecekler yarı arabca yarı türkçe yarı ibranice toplama bir dilden bahsediyorsunuz o bölgede doguda o dönemde kimler yaşamış onu bilin ona göre konuşun türkler orta asyadan gelmiş ya kürtler hep dogu anadoludamı imişlerdi biryerdenmi gelmişler daglar taşlar sabittir olay cudi degil diyebirmiyizki istanbul şuan türklerin bizim istanbulu biz kurduk ayasoyyayı biz yaptık biz sonra geldik aldık oraları lütfen insanları yanıltmayalım.
 10.3.2018 - 15:15:01

  - " YAŞASIN YEZİT YAŞASIN YEZİTLER!
 arslan yaşar
 aşşağılık köpek seni sen ve senin zihnindekilere milyon defa lanet olsun it oğlu it soyu it seni
 10.3.2018 - 13:21:51

  - " Şehir ve Köylerimizin Eski Gerçek İsimleri
 Emin Güntürk
 Emeğine sağlık kardeşim. Senden bir ricam var. Samsun Çarşamba ilçesine bağlı Karakaya Köyünün eski ismini ve halkının nereden geldiğini ve millet olarak hangisi olduğumuzu bulamadım. Yardımcı olabilirsen sevinirim.
 5.3.2018 - 16:44:24

  - " Nuh Tufanı ve insanlık tarihinin başladığı Kürdistan
 Oktan ünal
 Çok güzel anlatınız elinize salık. Daha çok BU şekilde duyar ve de okurus inşallah.
 5.3.2018 - 01:11:02

 zengin anahtar
 başarılı bir site yapısı oluşturmuşsunuz hocam tebrikler http://www.avcilarcilingiri.com
 8.2.2018 - 11:06:27

  - " Şehir ve Köylerimizin Eski Gerçek İsimleri
 muharrem yilmaz,
 biraz duzmece olmus eski isimler sarkislanin eski ismi dolik oldugunu ilkkez duyuyorum hangi tarihte dolik ti onuda bildirseydiniz bari,
 13.1.2018 - 00:39:15

  - " MHP ve Bahçeli neyin peşinde?
 Tarık Ziya Ekinci
 Fehmi Bey, Sayın Bahçeli'nin hangi ideal için kendisini feda ettiği açık değil. Bu sadece ittifak olamaz. MHP kuruluşta Türkçü ve antikomünist bir ideolojiyi esas almaktaydı. Komünizm bitti. Acaba bu fedakarlığın temelinde Türkiye'nin ırki açıdanTürkleştirilmesi idealinin amil olabileceği düşünülebilir mi?
 9.1.2018 - 15:48:52

  - " ENGELLİLERE TAŞIT ALIMINDA SAĞLANAN ÖTV İNDİRİMİNDE YENİ GELİŞMELERHaberine...
 sevda eracn
 Merhaba bugün böbrek bağışçısı olmaya hazır olduğunuzu biliyorsanız (tüm seyahat masraflarıyla birlikte 450.000 $ ödeme yaparsanız), acilen böbrek bağışçısıyla sadece 9 kişiye ihtiyaç duyduğumuz için böbreğimi acilen hastanemize satarsınız. sadece sağlıklı% 100 kişilere uygundur. Doktorunuza talebinizi yazın: carolbobrekhastanesi@gmail.com derhal sizinle iletişime geçileceksiniz Not: ameliyat için seyahat etmeye hazır olmalısınız ve yalnızca sağlıklı kişiler Dr Robson. carolbobrekhastanesi@gmail.com
 21.12.2017 - 15:03:15

  - " Çelebi: Zeki Bayram, başörtüsü düşmanlarına sahip çıkıyorHaberine...
 Ümit Kızılkum
 Zeki Bayram isme bak!
 21.12.2017 - 00:11:25

  - " SEDAŞ işçisi eyleme hazırlanıyorHaberine...
 kan sülüğü gibiler
 sedaş üst yönetimi kendileri işçinin 20 katı maaş alıp sonra işçilerin sözleşmesini fesh ederler ben şimdi bunlara "kan emici, kan sülüğü" demekte haksızmıyım. işçi harıl harıl gece gündüz çalışacak, hem az ücret alacak hem de sözleşmelerini fesh edeceksin, neden pirimlerinden mi kar edeceklerAllahsız insafsızlar, Allahtan bulun inşallah.
 11.12.2017 - 11:16:08

  - " Sarraf olayını ‘milli mesele’ haline getirmeden çözülebilirdi
 Hasan Arsan
 Mızrak o kadar büyük ki hiç bir kılıfa sığması mümkün değildi. Kılıfı parçalamaktan başka çare kalmamıştı.
 2.12.2017 - 11:03:05

  - " Şinasi Ağabeyim de bizi bırakıp gitti
 Murat Aygen
 “Sosyalizmin fakir-fukaraya duyulan merhamet olmadığını” Boran ve Aren’den öğrenenler, bu ilkeyi, gerektiğinde Amerikalı işçiden yana olmak değil de, Türk sanayiciden yana olmak olarak anladılar. Akademik camiada buna «Nasyonal Sosyalizm (Nazizim)» deniyor.
 15.11.2017 - 11:46:11

  - " GERÇEK MUHALEFETE İHTİYAÇ VAR!
 Nihat Taştan
 Sevgili Hocam kardeşlerinin katl edilmesi için Padişahlar bile adet yerini bulsun diye şeyhülislamdan fetva alır ve gerekçelerini halka duyururdu "Devleti aliyenin bekası üçün"
 2.11.2017 - 21:59:17

  - " ÇÖZÜM BEDELLİ ASKERLİKTE
 Veli Sarı
 Elinize sağlık
 9.10.2017 - 10:14:17

  - " Uyuz olan köpeklerden şikayetçilerHaberine...
 ÖZLEM
 Sanki ejderhalar. Orası köy, onlar da köpek. Bu kadar net müslüman Düzce. İnsanlık yapın da bir yardım edin hayvanlara. Hayır işleyin doyurun su verin.
 27.7.2017 - 11:40:08

  - " Yeryüzünün İlk Kavmi Kürtler ve Konuşulan İlk Dili Kürtçe
 fırat özçelik
 kuranda hz nuh gemisi cudidedir heytika kyü 80 ler demek gemiden 80 iman etmiş insan iner nuh peygamber kabri cizrede cidi kelimesi yer kara bulduk kürtçede ağzında zeytin dalı ile gelen güvercin mardin derikte sadece yetişen zeytin dir şu an sadece derikte yetişen zeytin hala binlerce ağaç var mardin bölgesinde safan vede ve haman aşiretleri vardır vede bunlar nuhun soyundan olduğunu söylerler çoğu bilim adamı bu gün tufan olsa dünyanın konumu nedeniyle cudi dağı ve etrafının sular altında kalmayacağını söylemektedirler kaldıki bunu kuran-ı kerim yazıyor incilde yazıyor tevrata yazıyor hata bu dinlerden önce zerduşi ve ezidiliktede tek tanrı hükmü ve bahsi geçmektedir şu anki müslüman kalabalık kuranı okumadan tarafsız gerçek bilgi sahibi olmadan camiye gidip namaz kılması müslüman olduğu yargısı çıkmaz vede mesele kürt olunca ne hikmetse ırkçılığı tutar zavalı bihaber müslüman kürdün devlet sahibi olmamasının tek sebebi kavmiyetçi bir toplum değilde evrensen bir toplum değerine sahip olmalarından kaynaklıdır unutmayalım kuranı kerim sadece arap yada türke vs gönderilmemiştir kutsal kitap evrensel bir bildirgedir tüm insanlara gönderilmiştir eğer kürtler hiç birşeyse ozaman allah kürdü niye yaratırki bu ırkçı söylem sahipleri camiye gideceklerine önce akılarını bir gözden geçirmeleri lazım bu kafa sizi bir yere götürmez kürdü ermeni yaparlar yahudi yaparlar malesef ermeniler ve yahudiler her alanda müslümanlardan daha ileri vededinleri ne kadar tahrif edilmişsede dinlerine çok bağlı insanlar .
 21.7.2017 - 17:13:44

  - " Beş maddede doğa için neden Hayır denmeli
 mehtap
 İyi haber, ben ankara'dan Mehtap Bayraktar'ım. Tek güvenilir şirketten hızlı ve güvenli krediler alın, Bireylere ve işletme sahiplerine geniş finansal yelpazede finansal hizmetler sunmaktayız. 1 ila 30 yıl arasındaki dönemde% 3'lük çok düşük bir oranda 5.000 $ 'dan 2.000.000 $' a kredi vermekteyiz. Bugün e-posta ile bize ulaşın: mehtapbay244@gmail.com veya (mehtapbay244@gmail.com) Web sitesi: mehtapkredisi.wordpress.com
 13.7.2017 - 03:30:37

  - " Ermeni Soykırımı’nda Alman rolü
 Murat Aygen
 İsmet İnönü’ye türlü-çeşitli iftirâ atan “milliyetçi, mâneviyatçı, mukaddesatçı” kesim, şu Tehcir işini (suçunu) de Komünist Enternasyonal üzerine neden atmaz, anlaşılır gibi değildir. Oysa Tehcir bu cemiyetin hesaplarına fevkâlade uygundur. Alman hükumeti suçunu geçen sene kabul etti, geriye karanlıkta tek bir nokta kalıyor: bunu bir avuç Alman (Enternasyonal mensupları) istedi diye yapar mı? O bir-avuç-Alman üç sene sonra Rusya’da ihtilâl yapacak kadar güçlü olduklarına göre, neden olmasın? At HALAÇOĞLU, suçu Komünist Enternasyonal’in üzerine at! Boş atar, dolu tutarsın.
 10.7.2017 - 00:06:32

  - " Bulduğunuz tarihi eserleri satabilirsinizHaberine...
 kadir
 o sorgulamalar yapılırsa o eser yurtdışına kaçar arkadaş
 4.7.2017 - 13:19:40

  - " Özkök: Türkiye'nin Tahrir'i İmam Hatipler olacakHaberine...
 Yunus EKŞİ
 Bir yazarın en güçlü yanı kalemini adil bir şekilde kullanmasıdır. Sayın ÖZKÖK ''Ey baskıcı, empoze edici, zorlayıcı yeni devlet... Çekil aradan...'' diyor. Daha önce neden hiç bu kadar net olmadınız Sayın ÖZKÖK ? Çok açık ifade edeyim. Kalpler sizden güven almıyor. Dinde bir zorlamanın olmadığını Allah ifade ediyor. Siz bu manada Allah'ın söylediğini hiç önemsemediniz. Kendi zihniyetinizin baskısına yazılarınızla kılıflar buldunuz. Şimdi karşınızda sizin hiç haz etmediğiniz bir zihniyet var ve hamleleri sizi çok rahatsız ediyor. Doğru tespitleriniz var ama siz kalplere güven veren biri değilsiniz.
 24.6.2017 - 19:01:06

  - " Berlin notları (1): Berlin Duvarı
 Yakut Tansel
 Berlin Duvarı’nın II. Dünya Savaşı sonrasında yaşanan gelişmelere dayanmaktadır. Bu içerikte: https://paratic.com/berlin-duvari/ Berlin Duvarı hakkında bilgiler yer alıyor. Okuyabilirsiniz.
 17.6.2017 - 09:55:13

 Gülşen Kayıkçı
 Sayın yetkili www.gulsenkayikci.com blog yöneticisi , Astroloji ve Ayurveda Uzmanıyım . https://www.facebook.com/GulsenKayikciOfficial/ facebook sayfasını da inceleyebilirsiniz . Düzce içerisinde Astroloji Eğitim Programı düzenlemek istiyorum . Özellikle akademisyenler , üniversite öğrencileri ve emeklileri veastroloji severleri hedefliyorum . Bu konuda benimle işbirliği yapmak isterseniz lütfen benimle iletişime geçiniz. Endüstri Mühendisi Uzman Astrolog , Unani Herbalist , Avurvedis Homeopat Gülşen Kayıkçı 05435478100
 11.6.2017 - 00:34:46

Sayfa  [1] [2] [3] [4]
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Aradığın Evi Bul. Emlak8.Net

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive