“okurlarımızın ziyaretçi defterine bıraktığı yorumlar... ”

  - " Bu kötülüğü bize neden yaptınız
 faruk
 "Ayarladığınız savcılarla"...! demek savcılar ayarlanabiliyormuş öyle mi? 17 Aralıkta'ki gibi...
 03.06.2014 - 13:26:16

  - " 85 yaşındaki nine kendini astı!Haberine...
 aslı yıldırım
 habere yalan yanlıs seyler koymayın lütfen
 03.06.2014 - 08:59:42

  - " Gezi olayı, ya da bir eylem nasıl çalındı?
 Nihat Taştan
 Sayın KORU elinize sağlık. yazınızdan bu zevata çıkar binlerce soru. 1990 ve 2000 yıllarında seri şekilde devam eden faili meçhul cinayetleri işleyen katilleri alkışlayanlar, postal yalakalığı yapanlar, 1995 ve 28 şubat sürecine "BALANS" ayarına tekerlek görevini üslenen, Seyhan Soylu, nam-ı diğer Sisi, ve O kılıklı kişileri yani ne idüğü belli olmayanların ön safta ve moderatör olmaları kime ve neye hizmet? dün irtica adı altında Mütedeyyin Müslümanlarla alay eden sermaye babalarının, bu gün tamamen masumane başlayan bu çevre harekatını, kirleterek kirli kimlikleri öne sürerek finans-ör olmaları, uluslar arası çetelerle AB ve ABD çıkarlarına paralel çalışan yerli işbirlikçilerle ittifak yapan bu patronlar neoconlardan mı emir alıyorlar? ve devletin önemli kurumlarını işgal eden azgın azınlığın bürokratın yetkileri ellerinden alınınca onlarda gezide basın açıklaması yapmakla tatmin olmuyorlar mı? yüzlerce ahmetler mehmetler yarı canlı asit kuyularına atılınca bu bu güruh neredeydi? üzülerek söyleyelim gezinin ekseni kaydı rantçılar yine yapacağını yapıyorlar. vesselam
 02.06.2014 - 20:50:02

  - " Hakan Fidan çözümün 3 ayağını açıkladı: DDRHaberine...
 Oakley Outlet
 Molto interessante topic, appreciate esso per posting. Oakley Outlet http://oakleyitalia.supervipme.com
 02.06.2014 - 19:44:39

  - " Ayasofya'nın Cami'ye dönüştürülmesi
 Hrac Madooglu
 Bu ulkede iki buyuk bela vardir: Kemalizm ve dincilik. Kemalizm'den cok cektik. Simdi giderek onlar da azinlik oldular. Fakat Kemalizm'in yerini dincilik aldi. Bir 50 sene de bu ulkeyi dinciler kasip kavuracak. Musluman ulkelerde gayrimuslum sayisi giderek azaliyor. Turkiye, gayrimuslum azinligin en az kaldigi musluman ulke dunyada. Nufusun binde biri gayrimuslum bu ulkede bugun. Onumuzdeki yillarda din daha da koyulasacak. Ayasofia da eninde sonunda cami olarak ibadete acilacaktir.
 02.06.2014 - 19:14:32

  - " Cüneyt Özdemir: Çatı aday yok, boykot var!Haberine...
 Mustafa Bozdoğan
 Yazdığın yazı sonuna kadar faşistce bir yazı. Sen nasıl olurda Türkiye'deki seçimleri Mısır'a benzetirsin hiç mi utanmanız kalmadı ya.Seçimleri boykottan bahsediyorsun. Demokrasi deyince sizin ağababalarınızın istediği birisinin seçilmesi değil mi?Abdullah Gül'e sorulan soru çok edepsizce bir soruydu. En azından sizden Abdullah Gül'ün şahsına değil de makama saygılı olunmasını belirtmenizi beklerdim. Madem demokratik hak ben de ağzıma geleni içimden geçen her şeyi dökeyim istersen. Dayanabilirmisin beni mahkemeye verirmisin bilemem.
 02.06.2014 - 13:25:36

  - " Post-devrimci retorik: “Yeni Türkiye”
 Mehmed Zarif
 Abi üstü açık mı yatıyon.Ne Devrimi,Cihangir YOGA Merkezi'nden mi başlatacan Devrimi.Alt tarafı iki tane KAYISI 'yı ambalajlayıp satıyoruz.İki tane de yatak ilavesi Turizme.Kasmaya gerek yok.Ne Devrim muhabetine ,ne de Beyaz-Türkçüler'le flört etmenize gerek yok,alt tarafı alışverişi öğreniyoruz,bir de Askersiz oy vermeyi.Chp KODLARI bir gecede unutulmuyo demek ki.Genede üstünü sıkı sıkı ört be güzel abim.
 02.06.2014 - 13:22:16

  - " Beyaz Türklerin halk ile entegrasyonu...
 İsimsiz
 "Gazete okumadiklarindan olsa gerek beni tanimadilar..." Kendinizi meshur bir adam mi saniyorsunuz? Her gun Erdogan'in propagandasini yapsaniz da meshur olamazsiniz. Bu ulkede gazete okuyanlarin cogu ya anasayfadaki basliklari okur, ya da spor sayfasini. Kose yazarlarinin yazilarini surekli okuyanlarin sayisi birkac bini gecmez bu ulkede. Mesela bu Beyaz Turklere nefret kusan yazinizi okuyacaklarin sayisi 200-300 kisiyi gecmez. Fakat neredesinden alirsaniz alin amatorce yazilmis bir yazi. Beyaz Turkler kibirli, bati medeniyeti hayrani (bati medeniyete hayranligin kotu birsey oldugunu da sanmiyorum, ne de olsa kullandigimiz ve hayatimizi kolaylastiran hersey batililarin icadi), vatandaslarini kucuk goren, bos kafali, budala insanlar. Siz ve bu ulkenin akilli vatandaslari bunu bildiginiz halde, Beyaz Turlere tahammul ediyor, buyukluk gosteriyorsunuz,vs,vs...Eskidi, kabak tadi verdi artik bu nefret tuccarligi.
 02.06.2014 - 01:45:41

  - " Cumartesi Anneleri ve PKK'nin kaçırdığı(?) çocukların anneleri...
 Hrac Madooglu
 Turkiye'nin ABye girmesinin onundeki engeller sadece Almanya ve Kurt Sorunu degil Sayin yazar. Turkiye'nin ABye girmesini - Yunanistan haric - hicbir AB ulkesi istemiyor. Nedeni de basit: Turkiye bir hukuk devleti degil, yakin gelecekte de olmasi mumkun degil. Kurt Sorunu cozulmus degil. Gayrimuslum azinliklara esit vatandaslik hakki verilmis degil. Alevilerin sorunu da herkesce malum. Turkiye'de yargi sistemi hicbir zaman bagimsiz, tarafsiz olmadi. AK Parti hukumeti doneminde de bu gelenek degismedi. Devletin isledigi cinayetler devam ediyor. Ne faili mechuller ortaya cikarildi ne de katledilen 34 canin hesabi sorulabiliyor. Bu hukumet temel hak ve ozgurluklere dusman bir tutum sergiliyor. Youtubeyi, Tweeteri yasaklayan birkac ulkeden biri dunyada. Bu ulkede her sene binlerce isci hayatini kaybediyor ve hukumet hicbir onlem almiyor. insan hayatinin bes paralik kiymeti yok burda. Bunlara ek olarak, AB vatandasi muslumanlarin cogu bati kulturune uyum sagliyamiyor, entegre olamiyor. 75 milyon muslumana kapilarini acarlarsa baslarina gelecekleri biliyorlar. Bu sartlarda Turkiyenin ABye girmesi mumkun degil.
 01.06.2014 - 18:46:50

  - " Cumartesi Anneleri ve PKK'nin kaçırdığı(?) çocukların anneleri...
 Hrac Madooglu
 Turkiye'nin ABye girmesinin onundeki engeller sadece Almanya ve Kurt Sorunu degil Sayin yazar. Turkiye'nin ABye girmesini - Yunanistan haric - hicbir AB ulkesi istemiyor. Nedeni de basit: Turkiye bir hukuk devleti degil, yakin gelecekte de olmasi mumkun degil. Kurt Sorunu cozulmus degil. Gayrimuslum azinliklara esit vatandaslik hakki verilmis degil. Alevilerin sorunu da herkesce malum. Turkiye'de yargi sistemi hicbir zaman bagimsiz, tarafsiz olmadi. AK Parti hukumeti doneminde de bu gelenek degismedi. Devletin isledigi cinayetler devam ediyor. Ne faili mechuller ortaya cikarildi ne de katledilen 34 canin hesabi sorulabiliyor. Bu hukumet temel hak ve ozgurluklere dusman bir tutum sergiliyor. Youtubeyi, Tweeteri yasaklayan birkac ulkeden biri dunyada. Bu ulkede her sene binlerce isci hayatini kaybediyor ve hukumet hicbir onlem almiyor. insan hayatinin bes paralik kiymeti yok burda. Bunlara ek olarak, AB vatandasi muslumanlarin cogu bati kulturune uyum sagliyamiyor, entegre olamiyor. Bu sartlarda Turkiyenin ABye girmesi mumkun degil.
 01.06.2014 - 18:46:50

  - " Hüda-Par İlçe Başkanı Serbest BırakıldıHaberine...
 muhammed
 pkknin işi gücü dindar kürtlere saldırmaktır. bunları kürtlerin temsilcisi kabul edip bunlarla diyaloğa geçen, dindar türklere de çok yazık. çünkü pkk-bdp hiç bir zaman kürtlerin temsilcisi olmadı. sadece medya müslümankürtleri görmemezlikten gelerek devamlı pkk nin reklamını yaptı.
 01.06.2014 - 17:58:12

 Hrac Madooglu
 Markar Esayan'in bazi yazilarina gonderdigim yorumlarin onaylanmamasinin nedenini merak ediyorum. Hicbir hakaret icermeyen elestirilerimin yayimlanmamasinin sebebi nedir? Okuyucu yorumlarini onaylamamak Yerelhaberin secimi midir, yazarin mi? Eger yazarin secimi ise, bu gazetede yorum yazmanin bir anlami yok.
 01.06.2014 - 01:02:12

  - " İslâm bilirkişisinden tahakküm manifestosu
 f guner
 breh breh ... biraz maddi çıkar temin edilir ama bu asla ecnebi milletinin inançsızlığı şeklinde değil,askere gidilmez ama bu asla bir vatan haini gibi değil, reşit olmayan mağdure ile halvet olunur ama bu bir ırza tasaddi mukabilinde değil, dünyada eşi benzeri görülmemiş bir şekilde işssiz güçsüz ne kadar insan varsa devlete borçlandırılır ama bu bir varlık vergisi gibi değil.
 31.05.2014 - 22:59:15

  - " Boğaziçi'ne 300 fidan dikildiHaberine...
 ali dede
 geçerken okadar güzel gözüküyor.biraz da bazı yerlere gece geçerken ışıklandırma olursa nefis olur.çevreyi göreyim diye hızımı azaltıyorum...bir park havası oluştu,sanki düzceye hoş geldiniz der gibi...
 31.05.2014 - 12:55:49

  - " Öcalan: 3 şart ilettim, heyetin getireceği cevabı bekliyorumHaberine...
 sertan
 otur oturduğun yerde iyice kafes bülbülü oldun...
 31.05.2014 - 12:50:06

  - " Ulema Birliği Diyarbakır’daydı
 FIRAT TOPDEMİR
 Sayın Hocam yukarıda bahis edilen olumsuzluklar yeni değil ki. Peygamberin vefatından hemen sonra başlamadı mı?.Bir orduyu savaşa gönderirken bile komutan ölürse yerine şu geçsin o da ölürse yerine şu geçsin diyen peygamber,ölürken yerine kimin geçeceğini nasıl söylemez
 29.05.2014 - 22:25:46

  - " Kıyıya vuran aydınlar…
 Hrac Madooglu
 Erdogan'in Almanya'da kirdigi potlara ne dersiniz Markar Bey? Yesiller parti baskani kendisini elestirdi diye "sen kimsin ya! Sozde Turkmus!" vs gibi sokak kabadayilarinin kullanacagi bir uslupla konusmasi sizi rahatsiz etmedi mi? "Sozde Turk" ne demek? Erdoganla hemfikir olmayan Turk olamaz mi demek, yoksa bu adam Turk degil, kokeni hakkinda yalan konusuyor mu demek? Vah vah...
 29.05.2014 - 19:36:55

  - " Cevdet Bey ve oğulları ve kapıcıları…
 serhat bora aydin
 Yandasliginizi anliyorum ama yandasliginda bir haysiyeti onuru var. yazilarinizi gercekten bundan sonra okumayacam.
 29.05.2014 - 16:51:05

  - " Bulduğunuz tarihi eserleri satabilirsinizHaberine...
 adar
 Bende bir tenis büyüklüğùnde bir top var sabah göneşe birak akşam işiginda otur ne oldugunu bilmiyorum satamadim bu ne olabilir arkadaslar yorum yapamisinz
 29.05.2014 - 09:59:51

  - " Kabalak Su çözüm bekliyorHaberine...
 başkjan
 ilgenel meclis üyelerine sesleniyorum.ben kabalaklıyım.almış olduğunuz karaında kesilikle vazgeçmeyin.bu dünyanın öbür dünyası adaleti kubra var.evimizde temiz su içeces diye seviniyoruz.eğr bu suyu köyüme akıtmada destek olmayıp başkasına kıraya verme kararı alırsanız adaleti kubrada on parmağım sizn üzerinizdedir.ahireti düşünün.bu dünya geçici
 29.05.2014 - 00:04:16

  - " Nilüfer Göle, totem ve çekirgeler
 İsimsiz
 "Ben nesnellige inanmam, samimiyet ve durustluge inanirim" cumleniz samimiyetten de, durustlukten de uzak. Bir senedir yazilarinizi okuyorum. Erdogan'in ve AK Parti hukumetinin butun hatalarini, suclarini, gunahlarini gormemezlikten, duymamazliktan gelerek tek tarafli, celiskili hatta bilincli olarak gercekleri es gecen bir propaganda organi oldugunuz acik secik ortada. Ustelik, gercekleri yazan ve savunan insanlara da ikidebir atip tutuyorsunuz. Benden size tavsiye: Bu insanlarla bir TV programinda tartismaya cikmayin sakin; gulunc duruma dusersiniz. Bir zamanlar Hrant'la ayni gazetede yazdiginiza inanasim gelmiyor.
 28.05.2014 - 21:33:37

  - " Annelerle savaşılmaz
 edip şahiner
 BDP-HDP 'de bu toprakların makus kaderinden kurtulamıyor.Yukarıya çıkan hep birbirine benziyor,hep aynısını yapıyor.Dünün mazlumu bugünün zalimi...Dün kendisine irşey değişmiyor.reva görüleni bugün o aşağıdakilere,görevi yukardakilere üstüne basacakları payanda olmak uygun görülen figuranlara yukardan yukardan konuşup emirler yağdırmak...Neyle gurur duyacaklarını belirlemek...Sanki beş on yıl öncesinin genel kurmayı konuşuyor. Ne kadersiz topraklarmış buralar...Türk gidip kürt gelince de birşey değişmiyor.
 28.05.2014 - 13:20:28

  - " Düzce Emniyetinde atama depremi!Haberine...
 orhan kıl
 Şimdi Düzce'ye huzur geldi. Artık olay molay olmaz. sevinin Düzceliler. Düzce kurtuldu. :( :(
 28.05.2014 - 10:11:35

  - " Düzce Emniyetinde atama depremi!Haberine...
 tahir
 torpilliler yine iyi yerlere yerleştirilmiş.
 28.05.2014 - 07:57:07

  - " Cinsiyet üstü bir problem: Tesettür, hakaret ve arsız bakışlar
 Hrac Madooglu
 Pece yasaklanmalidir. Esine, kizina, kardesine zorla pece giydiren erkeklere, bir sene pece ile dolasma cezasi verilmelidir. islam'da reforma ihtiyac vardir. Kadinlarin kendilerini cirkin gosterme cabasi, geri kalmisliktan baska birsey degildir. Artik musluman ulkelerde kadin haklari ciddiyetle ele alinmali. Namus cinayetleri, cocuk yasta kizlarin zorla evlendirilmesi, evlilik disi iliskiye girenleri taslayarak katletmek gibi 1500 sene oncesine ait, utanc verici davranislarin son bulmasinin vakti gelmistir.
 27.05.2014 - 18:07:25

Sayfa  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] [653] [654] [655] [656] [657] [658] [659] [660] [661] [662] [663] [664] [665] [666] [667] [668] [669] [670] [671] [672] [673] [674] [675] [676] [677] [678] [679] [680] [681] [682] [683] [684] [685] [686] [687] [688] [689] [690] [691] [692] [693] [694] [695] [696] [697] [698] [699] [700] [701] [702] [703] [704] [705] [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712] [713] [714] [715] [716] [717] [718] [719] [720] [721] [722] [723] [724] [725] [726] [727] [728] [729] [730] [731] [732] [733] [734] [735] [736] [737] [738] [739] [740] [741] [742] [743] [744] [745] [746] [747] [748] [749] [750] [751] [752] [753] [754] [755] [756] [757] [758] [759] [760] [761] [762] [763] [764] [765] [766] [767] [768] [769] [770] [771] [772] [773] [774] [775] [776] [777] [778] [779] [780] [781] [782] [783] [784] [785] [786] [787] [788] [789] [790] [791] [792] [793] [794] [795] [796] [797] [798] [799] [800] [801] [802] [803]
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan DÜZCE YEREL HABER veya duzceyerelhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.